Я урод, у меня нет девушки

Михайло 13.01.2014

Ненавиджу всіх хто населяє цю планету, а найбільше себе. Я боюсь знайомитись з людьми і я невдаха. Навччаюсь я з тупими селюками, вони дуже тупі, але вважають що найрозумніші. В мене велике бажання їх всіх перестріляти!

Лазаренко Ольга Владимировна

Михайло, яка мета вашого запитання тут: як позбавитися ненависті до себе і до людей? З цим можуть допомогти психологічні консультації. На мій погляд, у ненависті важко жити. Проте, коли почати роботу зі спеціалістом, ваше життя може поступово змінитися. І злості та гніву стане менше. Зверніться до спеціаліста-психолога, психотерапевта в вашому місті.

Лазаренко Ольга Владимировна, психолог г. Луцк