Менин кездесуим!

гульдана 20.05.2013

Салеметсизбе! Менин атым гульдана. Мен 1апта болды болат деген бир жигитпен танысканыма.мен уялшакпын жане де жигитпен журмегем,уже 3рет кездестик,маган ол бирде унайды,бирде унамай калады.мен жакында уйме каникулга кайтатынымды да биледи,арамыз алыстйды.3айга. Кездесуде махаббат жайлы ангиме мулдем болмайды,омирлик болып жаткан жагдайлар туралы сойлесемиз.бирак ол маган коздерин,сойлеген создерин унайды деп смс жазады анда-санда,ол менин жигитпен журмегенимди биледи. Ол мени унатпайды ма алде? Кездесуде ишим пысып кететин сиякты озиме,бирак шакырса шыгамын,билмейм неге екенин.. Сен менен уяласынба десем: жок,сен уялгансон биртурли деп айтады,алде тормозба тусинбедим оны....?????!???

Салеметсызбе Гульдана, танысканынызга быр гана апта болган екен, сиз сол быр аптанын колемынде араларында кандай сезым бар екенын тусингиниз келеды. Оны  тек кана уакыт корсеталады сизге, казыр быр бырынызды  жаксы былу ушин кездесып журсыздер, ондай тусунык быр кунде шешылмейды. Асыкпаныз, араларынызда быр сезым бар болса,сиздын каникулга кеткеныз ешкандай кедер болмау керек ал  алыста быр бырынизды умытсаныздар, олда  озинизге шешым боп табылады, араларынызда  тек коныл бургандарыз гана болганы. Ол бугын болса,ертен жок болуга да мумкин. Омирде  ар турлы жагдайлар болады, она кабылдау керек.

Бекежанова Ботагоз Искракызы, психолог Алматы

Джаманкозова Билимкан Курмангаджиевна

Салеметсиз бе, Гульдана. Болатпен танысканыма бир апта болды деп жазыпсыз. Адамдар бир-бирин жаксы билу ушин уакыт керек. Ауылга каникулга кетсенизде араларынызда сезим болса, бир-бирлеринизди умытпайсыздар.

Джаманкозова Билимкан Курмангаджиевна, психолог Алматы