Катты коркам

ертай 22.04.2013

Кунде сабактан келгенде катты коркам жатар кезде откен омирим бурынгы есиме туседи,анам мектепте жумыс жасайды мугалим акем жок 8 жыл бурын дуниеден откен мамам талдыкорганда ал мен астанада анамды катты жаксы корем бирак анамды бир ер адамнын койнынан кордим 3-4 рет бирдене деп аитайын десем катты корам , бизди осирди ер жеткизди деп нестесем болады комектериниз керек мамамды сагынып ойласам сол жагдайлар есиме туседи

Габбасова Анаргуль Абишевна

Сены катты асерететын нарсе, маманды баска ер кысымен коргенын гой. Бырак, умытпа мамаларын сендерды котерды, осырды, сендер осып кетесындер, ал ол картайган кезде жалгыз калады ма?Озын оскенде тусынесын маманды, жалгыз балаларды осырген калай киын екенын. Ол кысы де бакытты болгысы келеды, сен маманды жаксы корсен, оган бакытты болуды уксат бер. Есынде болсын, маман турмыска шыксада, ол омыр баки сенын маман болып калады. Эгоист болмай, сондай нарселерды ойлауды кой.