Эпилепсия

гулназ 15.04.2013

салеметсиз бе меним сизден отинипсурайтыным меним кайын синилим эпилепсиямен ауырганына 11жыл болды казир жазылып енди оз калпына келер емес абден еш нарсе жасамай еркелеп аке шешесине жаман уйренген тук жасагысы келмейди жалкау коп урсыс шырапы балконнан секирем деп коркытып далага кашады мулде айтканды тусингиси келмейди комектесиниздерши ол баланы оз катырына калай косуга болады

Джаманкозова Билимкан Курмангаджиевна

Салеметсиз бе, Гулназ. Талма (эпилепсия) мінезі йзгеріп, ой-›абілеті тймендейтіні белгілі. Бириншиден ата-анасымен сойлесу керек. Консультаци“а келсин.