Что он чувствует ко мне?

карина 05.08.2012

Кілька тижнів назад я познайомилась з хлопцем.Ініціатором була я.Спочатку я добавила його в друзі в контакті,потім ми переписувались,а потім дізнавшись номери телефонів ми спілкувались,але коли ми переписувались я запитала чи є в нього дівчина,він відповів,що є, але спілкуватись ми можемо,потім ми спілкувались при зустрічі,але на загальні теми,тоді я поставила питання прямо чи подобаюсь я йому він відповів,що так,але йому подобається і його дівчина і він поки хоче бути з нею,тоді ми кілька днів не спілкувались,а ось на днях він трішки п,яний взяв мене за руку і ми пішли говорити,але говорили ми уже не на загальні теми,а вже про нас,тоді він мене провів і міцно обіймав,а на другий день прийшовши на дискотеку він навіть зі мною не говорив,а пішов додому(він недалеко від клубу живе)коли я до нього подзвонила він сказав,що вже спить,бо йому рано вставати і спитав чи я наступного разу буду в клубі.Порадьте,що мені робити і,які його плани,щодо мене,чи подобаюсь я йому,чи це просто гра.

Ну, якщо він так себе поводить, то навряд чи з цього вийде щось гарне.
Ви б краще подумали, чому доля підкинула вам такий екземпляр і чому дана ситуація могла б вас навчити?
А все у вас складеться. Шукайте того, хто буде вас цінувати. Кохання вам!