Болашакка умитим аз бирге омир суруге

Салтанат 28.05.2012

Саламатсыз ба!

Жануя жагдайым дурыс болмай жур.Сонгы кезде куйеум коп урыса береди. Кез келген нарсеге мени киналайды. Бир созбен айтканда конили толмайды. Бурын иши турганда айтатын еди казир ишпей урыс шыгарып тиесе беретинди шыгарды. Сонгы кезде балама да колы тиип жур.Айкайынан коркам журегим жаман ауырады, ол айкалаган кезде улым да мен де тамак ишуден калып далага кашып кеткимиз келеди. Бир-еки рет кашып кеткен кундеримизде болган. Улымнын жасы 11 де. Подростк.возраста тур. Келешегимнен коркам. Кандай комек бере аласыз? Болашакка умитим аз бирге омир суруге. Алдын-ала рахмет!

Кайдарова Асель Абду-Алиевна

Саламатсиз бе. Сизге озиниз гана комектесе аласыз.Куйеуинизге осылай турпайы куй корсетуге руксат еткенше дейин, ол озен сол бетте устайды. Оз омиринизге деген жауапкершиликти мойынинизга алу керексиз, сиз кишкентай кыз емессиз, анасиз, улынызда бар! Егер сизге кайта кол котеретин болса, милицияга шагымданамын деп, коркытып койиныз, егер когерлен жерлериныз болса, дарегерге корсетип, куалик етиниз. Айелдик, аналык кукыктарынызды коргауга корыкпаныз! Егер сизге оте киын болса, туыстарыныз, достарыныз немесе ариптестеринызбен сырласып, болескениниз жон, оз кайгынызда камалып калманыз. Сиз улыныз ушин, онин денсаулыгы мен болашагы жаркын болуы ушин жауаптысыз. Сиз озиниздин каншалыкты мыкты екенынызди але билмейсыз. Зардап шегуши ролинен шыгып, куйеиниздын сондай кылыктарын токтатыныз. Типти, одан кетип,озгергенинше оралманыз. Тек осылпй гана омиринизди озгерте аласыз. Ал тек кана осылай омирге наразы болып, шагымданганнан пайда жок. Кризис центрлерге барып кориниз, биздин калмызда айелдерге комек корсететын осындай орталыктар бар. Сиге психологтын комеги кажет. Мыкты болыныз, сизге тек кана саттилик тилеймын!