Озиме не болып жургенин тусинбеймин????

Каракоз 14.03.2012

Салематсызба!Меним жасым 25те,бир улым бар.Жолдасымнан ажырасканмын.Казирги уакытта мен улыммен турамын.1айдан кетти меним жагдайым нашарлап жургенине,жумыстан уйге келгеннен жаман болам,тамак писирип журип жылаймын,жастыкка басым тисе болды козимнен жас токтамайды солай шаршап уйыктап калам.Далага да кыдырып шыккым келмейди,подружкаларымды да коргим келмейди,ешкиммен сойлеским де келмейди тек уйге киргеннен интернетке кирем сол меним досым,жигитим де болды сол интернеттин алдынан тургым келмейди.Журегим жаман жалгызсрайды, тек улкен апалармен сойлеским келеди,солардын советин тындап...Кейде уйде улым болмасада коркам ол да мени тастап кеткенсиякты болып жылаймын катты.Не болып жур маган тусинбедим?????

Кайдарова Асель Абду-Алиевна

Каракоз, б±л сіздіЈ ажырасудан кейін кЇйзеліске тЇскеніЈіз. Осыдан соЈ ±лыЈыз да сізден кетіп ›алады деген ›ор›ыныш сезімі пайда бола бастады. Біра› б±л барлы“ы жал“ан, тек ›ана сіздіЈ ой-санаЈызда болып жат›аны.  АраЈызда бол“ан ›арым-›атынасты жо“алтып, жал“ыз ›алдыЈыз, сонды›тан ›ауіпсіздіктен айырыл“андай, кйптеген ›о›ыныштар пайда болды. ПсихологтыЈ кймегімен йз ›ор›ыныш сезіміЈізбен кЇресіп кйріЈіз. Біраз жеЈілдеп ›аласыз. Сізге сЩттілік тілеймін!