У меня умер папа

Софія 24.01.2015

Добрий день ! Як правильно себе вести на похороні свого тата, я ж кормляча мати 2 дитини)) і в мене інколи зриваються нерви на старшу доньку. Їй 7 років

На доньку зриватись не треба. Вона слабша за Вас і не може відповісти. Смерть батька - це тяжка втрата, але життя продовжуеться та ви маєте дбати про малу дитину, як Ви кормляча мати. Цю втрату Ви не зможете пережити швидко. Має пройти певний час, щоб можна було заспокоїтись. Батька треба відпустити, а дитину годувати, а на старшій не виміщати злість за цю тяжку втрату.

Максименко Леонид Валентинович, психолог Одесса