Патологический страх перед ответственностью

Жансая 14.01.2014

Салеметсизбе!Мен узак уакыт психологический китаптар окып журмин,бирак мен озиме конилим толмайды,себеби менде потологический страх перед ответственностью сонымен калай боларымды билмеймин маган комектесинизши

Салеметсизбе Жансая, сиздин дененизде коркыныш бар екенын жазып отырсыз. Ол коркыныш ( паталогический страх) бугин пайда болган жок кой,онын  озинын себепкерлеры бар сиздын  алгашкы омиринизде- балалы кезынызден бастап.

Сол кезде,аке ананыз тарбиелесе,жок,апаларыныздын колында остынызбе, сиздин тарбиенизге жакын турган адамнан басталады бул коркыныш. Сизге катты урскан болган жагдайлар баршыгар, кол жумсау да болганшыгар, онын барын тек ерекше консультация да гана аныктуга болады.

Самооценканыз оте томен, оз озинизге сенымыныз да томен екендыгын байкап турмын. Мумкындыгыныз бар болса, консультацияга бир рет болса да келгеныныз  жаксы болар еды сизге. Кокрынышты емдемей, журеберсеныз, ол  кобейып одан да мазанызды алып ,омиринизге талай кесыр акеледы. Ойланып, шешым кабылданыз. Сау болыныз.

Бекежанова Ботагоз Искракызы, психолог Астаны