Куйеуиме сай емеспин деген ой мазалайды

Амангул 23.09.2013

Саламатсыз ба! Куйеуиммен турганыма 12 жыл болды 3 баламыз бар 1 ул 2 кыз. Жолдасым шыгармашылык адамы. Ишпейди, шекпейди. Араласатын адамдары оте коп бари шыгармашылыгын сыйлайды курметтейди. Ози ел агаларына ини болып ерсе озиде артынан коп инилерин( шыгармашылык адамдары) ертип журеди. Багыт багдар береди комектеседи кай жагынан болсада али келгенше.Ал мен оте карапайым, коп созге жок ешнарсемен шаруам жок пендемин. Озимди оган сай емеспин деп киналып типти кейде сол кисинин айели дегенде бари мынау ма деп менсинбей карайтындай боламын да турамын. не истесем екен

Амангул! у Вас будет больше шансов получить рекомендации психологов если будете писать на русском языке

Никитин Сергей Валерьевич, психолог Стерлитамак