Кыз емеспин, жигитиме калай айтсам болады?

Жанар 23.06.2011

Салеметсизбе! Жигитиммен жургели 1 жылдай болды. Екеумиз кездескенде шешинип , кушактасып жатамыз. Ары карай бармаймыз. Ол жыныстык карым катынас болганын калайды. Кыз емес екенимди билип койса, мен оны жогалтып аларым анык.. Не истесем болады , комектесинизши?

Абдрахманова Гульнара Темирбулатовна

Салеметсизбе,  Жанар. Сиз жiгiтiнiзге кыз емес екенiнiздi айтуга коркасыз, осыдан кейiн ол сiздi тастап кетедi деп ойлайсыз. Ал сiздiн жiгiтiнiз ушин бастысы не - адамгершiлiк сапаларыныз ба, немесе ол ciзде ен бiрншi екенiн бiлу ма? Сiздiн оган казиргi сезiмiнiз ба, немесе бурын болган омiрiнiз ба? Оте манызды жигiтiнiзбен осы сурактар туралы сойлесiп, барынша ай›ындап тусiну. Мумкiн сiз бекер уайымдап турсыс. Егер оган сiз кыз болганыныз соншалыкты манызды болса, ал факт бойынша сiз сондай емессiз, онда ол сiздi емес баска бiр ойлап тапкан кейіптi (образды) суйiп тур. Йа ол сiзде ен бiрiншi жiгiт емес, бiрак сiз оны суйесiз, сiздердiн карым катынастарынызды багалайсыз жане де оны жогалтуга коркасыз. Копрек оган сезiмiнiз туралы айтыныз. Мумкiн онын алгашкы реакциясы – ашу, ренжу болады. Бiрак егер ол сiздi шынындада суйсе, ол барын кешiрiп сiзге кайта оралады. Курметпен, Гульнара.