Как сказать родителям, что я беременна?

Надежда 16.02.2016

Доброго дня,мені 20 років, я закінчую третій курс університету.Зустрічаюся з хлопцем трохи більше року і сталося так,що на тесті дві полоски. Дуже страшно сказати батькам,бо в мене старша сестра завагітніла в 19 від хлопця з яким зустрічалася близько місяця, він кинув її, батьки відреагували дуже негативно, і в неї стався викидиш....Я боюся їх негативної реакції.Мій хлопець не кидає мене,а навпаки підтримує. Але казати батькам страшно.Що робити?Як правильно їм сказати?

Привіт Надія . Потрібно перебороти страх і розповісти батькам . Ви їх дитина і вони бажають Вам тільки добра . А викидень сестри можуть там не має ніякого відношення . Це історія сестри . А у Вас своя життя . І якщо Ви по - справжньому хочете народити дитину , то вагітність пройде нормально .
На доросле життя потрібна сміливість !

С уважением, Каламкас Канапиева, психолог в Астане.Очно и Skype.