Может он обманывает меня?

Люда 28.12.2014

Доброго вечора ..мені 18.допоможіть.я тиждень тому познайомилася з хлопцем йому 23.на 2 ге побачення він сказав що кохає мене і я його також..він має 2 дітей та жінку з якою розлучився бо вона йому зраджувала..він каже що в нього складний характер не хоче мене розчарувати і ламати мені життя, і що я знайду іншого..але сам хоче бути зі мною.він покликав мене заміж .Але спочатку запропонував мені пожити разом з ним щоб дізнатися як з ним жити ..і я думаю що це потрібно.щоб не зробити помилок..і потім не розлучатися після весілля через побутові дрібниці..ще він запропонував поїхати разом з ним до його родичів в київ. він казав що познайомить зі своїми друзями та батьками..зараз ми далеко один від одного. мамі я тільки сказала деякі відомості про нього про дітей ще не казала боюсь що не підтримає.я думаю знайомити з батьками коли сама переконаюсь що він мені підходить.а щоб переконатись я вважаю що треба пожити разом..і він казав мамі що я є в нього...я думала що таких як він вже немає..він добрий,розуміючий,гарно до мене ставиться.все мені про себе розповідає .саме таким я уявляла свого чоловіка..з самого початку розповів про жінку та дітей..якби він мене не любив і не бажав добра то не відмовляв би а так говорить щоб я добре подумала чи потрібен він мені з 2 дітьми щоб я потім не пожаліла..але любить мене і хоче бути зі мною.що робити?чи варто жити з ним?

Лазаренко Ольга Владимировна

Люда, доброго дня! А чого саме ви боїтеся в продовженні з цим чоловіком? Чи могли б ви щось зробити для того, щоб зменшити свій страх? Тиждень - це й справді дуже короткий термін для того, щоб робити висновки типу : "чи підходить...", "чи варто...". Як вам відчувається такий темп стосовно прийняття рішення "пожити разом" після тижня знайомства? І вже знайомство із друзями та батьками, яке теж може накладати на вас певні очікування чи зобов'язання. Можливо, темп (швидкість), з якою розвиваються ваші стосунки є більшою для вас, ніж ви поки що готові? Якщо так, то як би ви могли зменшити її?

З повагою,

Ольга Лазаренко.

Лазаренко Ольга Владимировна, психолог г. Луцк