Ата-анам мені тусінбейді!

Акзауре 17.05.2013

САлеметсізбе! Менін есімім-Акзауре! жасым 19 да! Уйдін жалгыз кызымын,менен кейін інім бар! Ата-анам мені унемі уайымдап отырады! Сол жагы мені катты аландатады! МАган кішкентай кыз сиякты карайды! Ата-анамнын мені тусінбегенін аркасында мен унемі урысып кала берем! Мен каз отпелі кезенде журген шыгармын! сонда да мені тусінуге тырыспайды! Мен жас болган сон кателік жасап коя ма деп коркады!Бір жакка уакытынана шамалы кешіксем,кайда болдын? неге кешіктін дегендерді коп кояды!Каз заманда болып жаткан жайттарга катты коркатын сиякты! маган комек керек! калай ата-анамнын осы кудігінен айырылуга болады?

 Акзауре салеметсызбе, сызды  тусынемын.  Кей быр Ата аналар балаларынын  тауелсіздігін каламайды. Оларды   озгертуге  сыздын колыныздан  келмейды , тек озыныз быр шешым кабылдасаныз болады.  Сыртты каласына деген кету мумкындыкты  карастырып корыныз - оку, немесе жумыс истеуге. Сол алыста журып ,озыныз де , жане ата аналарынзда  уйрене бастайды  болек турганызга да, сыздын бой жетканынызге де. Сау болыныз.

Бекежанова Ботагоз Искракызы, психолог Астаны