Менин 4 жасар кызым тосекке сип коятын болды

Айжан 14.05.2013

Менин 4 жасар кызым Казына сонгы уакытта кундиз жане тунде тосекке жиберип коятын адет шыгарды Казынам бала кезинде ондай адетти болмайтын Озим кунде жумыстамын кызыма уакыт аз болемин сонгы кезде кызым тамагы ауырып калды Себебин билмей жатырмын Даригерге корсетсем бе кызымнын тосекке жиберип коятыны мени катты аландатады кенес берсениздер

Кайдарова Асель Абду-Алиевна

Здравствуйте, Айжан! Покажите девочку  врачу -невропатологу. Могут быть психологические причины, если Вы не уделяете время дочери, ее психика может быть нарушена. Покажите ее  детскому психологу. Причины могут быть разные, поэтому покажите этим специалистам.

Кайдарова Асель Абду-Алиевна, психолог Алматы