Что со мной?

Алина 22.05.2015

Мене звати Аліна. Мені 19 років. Хотіла розібратись з собою, яка причина, що зі мною? Виросла у родинІ де батько пив, мама постійно казала, що я урод, зараз вонабачить помилки своі, але мені не потрібна іі любов зараз, з однокласниками в мене нема спільноі мови, в коледжі також я думала що це причина в них але зрохуміла що це моя винна адже в конфлІктніф ситуаціі винні дві сторони, я одна друзів немаю коханоі людини також мені постійно здається що змене насмяхаються перехожі я не люблю себе в мене погана зовнішність, але я хочу все змінити а особливо свій внутрішніф свІт прикласти максимум зусиль я не раз задумлювались про самогубство в мене страз публічності а ще я на фото погано виходю і постіфно тікаю щоб не фоткатисьщо робити я не знаю будь ласка допоможіть

Кузнецова Ольга Борисовна

Здравствуйте, Алина! Слова матери накрепко засели у Вас в голове. Отсюда и все вытекающие последствия. Профессиональный фотограф поможет Вам показать, какая Вы красивая.Могу порекомендовать Вам записаться на тренинг повышения самооценки к психологу Вашего города, там и могут произойти все положительные изменения, которые Вы хотите получить.

С уважением,

Кузнецова Ольга, клинический психолог Московская обл.г Дубна