Как справиться с депрессией?

Тетяна 08.08.2016

Не знаю,не маю поняння,як мені вийти з мого депресивного стану...

я це повязую з важким дитинством...

розумію,що все минуле потрібно залишити в милому і жити теперешнім..,але мені важко це зробити...

а ще важче розуміти той факт,якщо я не розберусь в собі тепер,то на спокійне майбутнє мені не варто навіть надіяти

отож,надіюсь,тут я знайду якісь хоча б роз"яснення.

Лазаренко Ольга Владимировна

Доброго дня, Тетяно.

Повірте, я знаю, що таке глибокі і важкі переживання. Однак депресія - це стан, який добре діагностується і коректується лікуванням і психотерапією. Для цього вам необхідно буде звернутися до психіатра в своєму місті чи лікаря-психотерапевта, який зможе вас обстежити і назначити вам антидепресанти (за необхідності), а також порекомендувати роботу з психологом чи психотерапевтом.

Депресія має свої ознаки і особливості: знижений настрій, почуття провини, апатія, зниження енергії, втрата працездатності, швидкі зміни настрою та ін. Часто причиною депресії можут стати переживання і почуття з минулого, які колись не вистачило сили прожити. В такому разі ми носимо ці почуття з собою довгий час. А потім уже вони починають проявлятися. Звичайно, довго можна уникати допомоги, проте якість життя в такому разі буде дуже низькою.

Якщо вам підхдить скайп для психологічної допомоги, то можете звернутися до мене особистим повідомленням і дізнатися про формат психологічної допомоги.

З повагою,

Лазаренко Ольга Владимировна, психолог г. Луцк