Депрессия

Сергій 30.05.2015

Останній місяць відчуваю пригнічений настрій і апатію, підозрюю що у мене депресія, але не впевнений. Потрібно визначити чи потрібна мені допомога спеціаліста чи я можу сам впоратись зі своїм станом

4 бесплатные онлайн консультации каждую неделю
Для подписчиков телеграм-канала Все психологи @vse_psihologi
Узнать, как записаться на бесплатную консультацию

Киселевская Светлана Владимировна

Приходите на консультацию, я смогу помочь Вам определиться

Сергій

чи потрібна мені допомога спеціаліста чи я можу сам впоратись зі своїм станом

С уважением, Киселевская Светлана, магистр, психолог - очно, по скайпу