Чи не має у мене психо-порушен

Дмитро 29.10.2009

Останнім часом не спроможен працювати з книжкою,

не можу завязати розмову, ходжу як на автопілоті,почуваюсь пригнічено. Це почалось 1-1,5 тижні тому. Повторилось це уже вдриге за місяць. Мій батько захворів, заробляючи за кордоном(заторможене мислення, погана память, емоційна нестабільність, за якої він або дуже активний, або дуже пригнічений ). Чи я схильний до хвороби мого тата?

Мутилина Любовь Николаевна

Дмитрий, не очень ясно о каком заболевании идет речь (у вашего отца) и естественно, невозможно сказать передается ли она по наследству. Кроме этого, могли бы вы подробнее описать свои симптомы, а так же события в жизни после которых эти симптомы стали появляться