Мен катты кыйналып кеттим не исттесем болады?

айнур 21.03.2013

Салеметсизбе Сауле апй меним есимим айнур 22ке толган кезде турмыска шыкттым жалгыз балага куйумди катты жаксы корем мен оган катты сенгеним соншалыктты ешкимге айтпаган сырымды соган ашттым брак мен ушин ен кыйыны сол болды ол басында тусинип кин менен суып кетти брак шыдадым солай жургенде мен катты ауырып калдым басым айналып кулап кала берем унеми тунде шошып ойанып кыйналып журдим унеми шаршап уйкым канбай ешттенеге заукым сокпай журди брак куйеуим мени емдететин акшасы болмады сосын енеммен куйеуим аке шешеме жиберди уйме келгенен кин 2-3кун жаксы телефон аркылы сойлесип журдим кин ол маган сенимен ажырасуга арыз бердим сен ауылына келмей ак кой деп айтты маган катты ауыр болды анам агам бауырларым биледи брак акеме айтуга коркып оттырмын мен онымен олай ажыраскым келмейди бирнеше кун болды уйктамай тамак ишпей кыйналып журмин куйеуме енеме тел сокам тел коттермейди куйеуим телин сондирип тасттады енем балам не айттса сол болады деп отыр куйеуим мени суймейтинин айтты жай унаттым дид енди не исттесем болады катты кыйналып оттырмын комектесиниши анам да агамда бармайсын онда уй де бол дид брак мен кайтып келген кыз жаман дидиго мен уйме кайтткым келмейди не истесем болады оттнем дурс шешимди сизден куттем сауле аппа комектесиниши отттнем

Айнур!

Бiрiншиден, олай катты ренжиме! Омирде неше турли киындыктар болады, биракта адам калай болса да бир шешим табады! Сен де оз омиринди оз колына алуга куш табасын! Ата-ана, бауырларын сени жактап, сени озинди силамайтын, кет деп жаткан кисиге кимай - уйде кал, кайтып оралма куйеине деп жаткандары - оте жаксы! Осынын бары олардын саган корсеткен жылы сезимдери, олардын комеги!

Ал куйеуне келетин болсак -  журт не айтады, сыртымнан не сойледи, кайтып келген кыз болгым келмейди деп уйгарсан - омир бойы озинди сюймейтин, багаламайтын, ренжитетин адаммен омир суруге дайын болуын керек.  Тек кана биреу артымнан сойлемесин деген  ушин омиринди осылай откизгин келе ме?   Ойлан балам! Тек кана бугинги кунди ойлама, болашагынды ойла! Алдында ен азы 60 жыл омирин бар, ол омирди осылай откизгин келе ме: омир бойы озинди сюймейтин, багаламайтын, ренжитетин адаммен 60 жыл омир суруге дайын сын ба ???

Сауле апа