Жiгiтiмдi жаксы корем,бiрак сенбеймiн.Не iстесем болады?

Жiбек 17.05.2013

Салеметсiздерме!Мен 20жастамын,жiгiтiм 21де.Журiп жургенiмiзге 5ай болды.Ол менiн ен алгашкы жыныстык катынаспен айналысып журген жiгiтiм.Жакында ол ауылына кетiп бiр кызды кыздыгынан айырыпты(iшiмдiк iшiп алып).Бiрак ол кыз алдапты,кызбын деп.Оны маган озi айтты,киналды.Арине менiн журегiм катты ауырды.Бiрак оны суйгендiктен кешiрдiм.Казiр коп сойлесiп журген жокпыз.Ол арамыз кайта бурынгыдай болсын дейдi.Ендi не iстерiмдi бiлмей журмiн.Осы окига омiрiне сабак болып ол сол арекетiн кайталай коймас деп ойлаймын.Бiрак сенбеймiн,кайталауы да мумкiн.Не iстесем екен?комектесiнiзшi.Алдын ала Рахмет.

Салеметсызбе Жибек,  сиз жигитинызбен 5 ай гана таныс болып журсыз, ол  быр бырынызды  жаксы былу ушин оте аз уакыт. Баска кызбен болганы да соган куагер болып тур. Ар адамда озынын коз карасы болады омирге де, баска жагдайларга да. Сыз ушин казыр жигиттын коныли де, сизге коз карасы да оте манызды болып тур, бырак омирде ар турлы жагдай болганын кабылдасаныз, бул окига омирдын тек быр жагы гана болып корыненды сизге. Бырге  боласызба,жок  болмайсыздарма,ол екеулерыныздын араларынызга байланысты. Сизде казыр еки жолыныз болып тур - не кешыру, не кешырмеу. Кешырген кезде, сыз жигитынызды  ар карай жаксы  былуге уакыт аласыз, ал кешырмегеныныз сенымыныздын акталмаганы боп табылады. Мен  сиздын  жигитиныздын ишимдикке жакындыгына  конылинизды буруынызды талап етемын. Бул жагдаыйныз сонын кесырынен болган жокпа? Сау болыныз.

Бекежанова Ботагоз Искракызы, психолог Алматы

Джаманкозова Билимкан Курмангаджиевна

Салеметсиз бе, Жибек. Сиз кешире алсаныз карым-катынастарыныз бурынгыдай болады. Консультацияга келиниз.

Джаманкозова Билимкан Курмангаджиевна, психолог Алматы