Проблема с нервами

Галина 26.12.2012

Доброго дня! У мене проблема із нервами, постійно зриваюся на рідних, будь - яка дрібничка мене виводить. Коли хтось шось перепитує, щераз повторяє, коли шумно в кімнаті, коли мене розпитують. Також дуже потію, зараз зима а у мене може піт в приміщенні просто капати з з під пах. Що зі мною? Може мені пити валерянку?

Пані Галино! Цілком імовірно, що ваша "нервовість" носить неврологічний характер. Зверніться до невропатолога, він випише вам легкі заспокійливі. Проте паралельно з цим слід звернутися до психолога. Напевно, накопичилось багато емоцій: гнів, тривога, які потрібно "проробити" зі спеціалістом. Можливо є певні страхи за майбутнє. Саме це змушує хвилюватися, дратуватися та "розхитує" нервову систему.
Також це може бути ВСД (вегетосудиннна дистонія).Та навіть у цьому випадку слід привести до ладу спершу психіку, а тіло потім налагодить свою роботу.