Коркыныштан калай кутылуга болады?

Махаббат 04.02.2012

Салеметсиз бе Асел ханым!. Калыныз калай? Кешириниз сизден бир комек сурайын деп едим. Осы жылы мен ЕНТ тапсырамын, бирак катты коркамын,бесинши пан биология тандап отырмын, куниге бойымды коркыныш баулайды. Озим копбалалы жануяданмын,тунгышымын, Алматыдагы медициналык университетке туским келеди,бирак толемакысы оте жогары,грантка тусу керек,ата-анамды кинагым келмейди. Бар кушимди салып журмин, бирак тапсыра алмасам не болады,кателесип кетсем не болады деген сурактар катты мазалайды.3-ак ай калды,жакындаган сайын катты коркынышты. Бир акыл айтынызшы.

Кайдарова Асель Абду-Алиевна

СЩлеметсiз бе, Махаббат! Мен сеніЈ кЇйіЈді, ›азіргі жа“дайынды тЇсінемін. љаза› жан±ясында баланыЈ Їлкені болу – ауыр жук. Біра› ›азіргідей ›атты ›ор›пауын керек, себебі йміріндегі барлы› нЩрсені ба›ылап, ›ада“алай алмайсын. Жай “ана биологияны о›ып, емтихандарына Щрі ›арай дайындала бер.  Та“дырдыЈ жаз“аны болады. Грантка тЇсе алма“ан жа“дайда, бас›а арзандау Жо“ар“ы о›у орнына тЇсуге тырыс. Немесе кешкі, не сырттай о›у“а тЇсіп, ›осымша ж±мыс істесеЈ де болады. Ата-анаЈ сеніЈ мЩселелерінді, ал сен олардікін шеше алмайсын.

из алдына «грантка тЇсемін» деп на›ты ма›сат ›ой!  Мектепті бітіріп жат›ан кЇнді, емтихандарды Їздік тапсырып, жо“ары ±пай ал“анынды, грантка о›у“а тЇскенінді елестетіп кйр. ОсыныЈ бЩрін не“±рлым аны›, жар›ын тЇрлі-тЇсті бояуда ойластырып, ›асында“ы адамдарды, киген киіміЈді, сол кездегі сезіміЈді, келбетіЈді кйз алдына барынша ай›ын елестетіп кйр. Осыны есте са›та!  Сол сЩттегі кйріністі йз ›уатыЈмен толтыр! Осыдан кейін б±л жайлы ойлауды ›ойып, Щрі ›арай йз ж±мыстарынды жал“астыр, биология мен медициналы› о›у орнына тЇсу Їшін ›ажетті, емтиханда тапсыратын бас›а да пЩндерге дайындал. Ата-анаЈ жайлы уайымдама, сен олардыЈ мЩселелерін шешуге міндетті емессін. Егер де орыс тілінде тЇсінсеЈ, «Секрет» деп аталатын фильмді ›арап, «Фактор притяжения», «Жизнь без ограничений» атты Джо Витале  кітаптарын о›ып кйр. СЩттілік тілеймін!