Нестесем болады

нуртай 15.04.2013

салеметсиздерме мен астана каласында окимын агам мен бирге турам мамам талдыкоргаеда больницада жатыр . мен стипендиямнан айрылып калдым азирге ешким билмеит мамамды

аландаткым келмейди.зачет кезинде засет битти деп кетип калгам . лар оздери койды зачетты 2 сабак 3 . калай айтам 3 ай болды уже нестеим?

Габбасова Анаргуль Абишевна

Ышкымнен корыкпай, расын айт туыстарга. Олар урссада, сосын сены тусынеды. Озынды кинамай, аганмен сойлес. Сен кишкентай бала емессын гой, екы алып коркатын, жыгытсын гой. Омиринде уйрен, оз ыстеген нарсеге жауап ету.

Нуртай, салеметсымбе, казактарда макал баремеспе-" Адамнын кайтыс болганын да естыртеды  " деген. Болган окига сен ушын оте манызды болды ( стипендиян), бырак ол да омирдын быр туры.Мамага айтпасанда, улкен агана айту керек. Шындыкты айтпамын деп озыннын окуына кесыр  тигизып отырсын. Баре де жаксы болады, сенын бул жерде ешкандай кателигын жок, бул жагдай ар адамда  да болуга мумкын. Сау бол.