Как избавиться от тревоги?

Оксана 11.01.2012

Добрий день.Мені 24 роки. Рік тому назад коли я їхала в маршрутці мені стало погано і я була змушена вийти не доїхавши до потрібного мені місця.Було відчуття серцебитя, жару, головокружіння і сильного страху від нерозуміня того що зі мною відбувається. З часом все почало повторюватися, я почала боятися їздити в транспорті і взагалі ходити кудись одна тому що боялася втратити свідомість.Сходила до невропатолога, здала потрібні аналізи і виявили в мене остеохондроз,випила кучу таблеток а полегшення не було.За рік часу з постійним поганим самопочуттям я втратила роботу, коханого, змушена була поміняти проживання з міста в село до батьків, тобто через все це моє життя перетворилося на кошмар. Останій раз коли я була у невропатолога він мені приписав антидепресанти і сказав що в мене тривожно-депресивний синдром.Я зрозуміла що всі мої неприємності повязані з моїм психологічним станом.Я почала аналізувати все своє минуле.Відносини з моїм хлопцем були періодами дуже для мене проблематичними, але так як я його кохала і була сильно привязана до нього не змогла піти,в мене на протязі довгогочасу були часті стреси,сльози по поводу наших непорозумінь і невдовзі після цього в мене був перший приступ в маршрутці.Не знаю чи це стало причиною моїх проблем, але все таки я з ним розійшлася (він мене кинув) і я залишилася у розбитого корита.Невропатолог виписав мені Мелітор, для мене це надто дорого 1 уп. 200грн., так як я безробітна і якщо чесно багато чула про антидепресанти негативного, що вони не лікують справжньої причини і до останнього не хотілося б їх приймати, але як справитися з постійним відчуттям тривоги, роздратуваня,пригніченості, життя втрачає сенс.Чи бувають якісь методи помогти собі самому чи це нереально з такими проблемами? Іти до психолога це також в моєму випадку нелегко, тому що я з села і даже не знаю де можна знайти такого який би дійсно зміг допомогти, а не витягував просто гроші.

Овсяник Людмила Михайловна

посмотрите фильм СЕКРЕТ:

 http://noterror.ru/film-sekret-the-secret-smotret-video-besplatno/

С психологом можно работать и по скайпу и по переписке через е майлы.