Навязлива думка

Марія 29.04.2017

Доброго вечора!Скажіть, будь ласка, в мене зявилась навязлива думка контролювати дихання чи це просто я собі накрутила про навязливу думку, так як багато про це прочитала. Як можна вдомашніх умовах цього позбутися, бо маю маленьку дитину.

Летучий Игорь Анатольевич

Марія, добрий вечір. Ви можете робити дихальні вправи, це корисно, тільки без фанатизму, напркиклад, зробити пару раз на день по 10 вдохів - видохів, або ж робити більш продвинуту техніку, про яку читали, чи вже робите. Як починаєте котролювати дихання, то можете поконтролювати так хвилин 10  (2 - 3 раза на день), потім скажіть СТОП, та переключить увагу на другі думки, можете почати щось читати корисне, чи заяйнятись любимим заняттям. Якщо думки будут частіше, то зразу кажіть СТОП і переключайте увагу на інше. Від всього сердця, бажаю Вам успіхів!!!

Психолог онлайн - эффективное консультирование,терапия по скайп(Skype)