Боюсь своих мыслей

Андрій 18.05.2014

В мене буваэ таке відчуття що я це не я, часто це буваэ коли я стераюсь заснути, перед сном як зазвичай думаю про прожитий день, но коли я починаю трохи глибше засинати починаються якісь такі думки яби не моі вони ніби хтось інший думаэ в моій голові чужі спогади, думки,бажання,і в якийсь момент я розумію що це все не я це все не моі думки,спогади, бажання і тоді мені зразу різко стаэ страшно(моментально)і мене вириваэ з тих спогадів, думок дуже різко, і всьо вертаэтся в нормальний стан, моі думки моі спогади все в мому контролі, а з тих спогкдів я памятаю тільки відчуття того шо то було шось не моэ , мені не притаманне, і той страх який мене був охопв.

Добрый день,Андрей!

Вашим тревогам можно помочь,выход есть.Качество жизни и самоощущение изменятся.

С уважением.

Кудряшова Алла Альбертовна,психолог,комплексный аналитический подход.