Жигитиме хабарласайын ба жок па?

Жансая 28.02.2014

салеметсиздерме. Менин коятын сурагым бар еди.Жигитим болган бир жылдан астам журдим бирак озим онша унатпайтынмын, казир урсып алдым мен бир жагынан куандым,себеби ол окымайды.курбымада унамайтын коя салшы соны деген. бир жагынан умыта алмай журмин. Оны не дейди мен жаксы корип калганмын ба сонда не истесем болады? оган озим хабарласайын ба?

Касымжанова Анар Алиакпаровна

Саламатсыз ба, Жансая.

Егер осы уакытка дейин жигит ози хабарласып, сизди издемеген болса, онда карым-катынастын да аякталганы болар. Арине, ренжисип калганнан кейин, екеуиннин араларында жаксы шынайы сезимдер болса, бир-биринмен болашак туралы сойлескен болсандар, онда биреуин алгашкы кадамды жасагандарын дурыс кой. Бирак ол жигитти ешкашан шынайы унатпаган болсаныз, аншейин жалгыз болмау ушин хабарласып кажет емес.

Бир жыл бойы бирге болганда, адамдар бир-бирине бауыр басып немесе уйренип калады, кимастык сезимдери пайда болады. Бирак куаныш акелмейтин жане калган омиримди осы адаммен байланыстырып, откизгим келеди деген ой жок болса, ауре болманыз. Сезим адалдыкты кажет етеди.

Озиниз ушин болашактагы манызды жактарын ойланыз. Курбынын ойын билген дурыс, жаны ашып кенес беретин курбы болганы да жаксы, бирак омир сиздики, ол омир тек сиздин талаптарынызга сайкес болуы тиисти. Сондыктан оз ишки дуниенизге унилип, осы сурактарга жауапты оз сезимдерининзден табыныз. Курбынын акылымен емес, оз акылынызбен омир суриниз.

Егер тагы сурактарыныз болса, маган жеке хат жолдауынызга болады.

Изги ниетпен,

Касымжанова Анар Алиакпаровна, психолог г. Алматы