Озимнин жасканшактык туйык минезимнен арылгым келеди

Маржан 15.07.2013

Озимнин жасканшактык туйык минезимнен арылгым келеди.бала кезде калып койган адеттер.озиме деген сенимсиздик копшиликтин ортасында кысылып журетин туйык кырсык минезиме жыным келеди.жане сенгишпин комектесем деп озиме зиянын тигизип журем не истесем болад

Жасым 21де

Салеметсызбе Маржан, сиздын уялшактыгыныз,жане копшиликтын арасында кысылганыныз сыздын бала кезынызден  кележаткан сыздын киындыктарыныз. Бала кезынызде сиз коп катадык корген адамга кусыйсыз,ол каталдык сыз озыныздын аке- жане ананыздан корген шыгарсыз- дурыс журу, окуды жаксы оку, тек кана жонымен жургенызыды  коп кадалаган сиякты. Онын баре сиздын дененызде жиналып  калган, заряд ретынде. Шаманыз болса психологка жеке консультация алуга  барганыз ды калаймын. Бырыгып сол балалык кездегы окигаларды кайта есынызге  тусырып  баскаша  козбен карап, оган болекше  шешым кабылдап, сол кезден калган зарядтарды шыгарып, озыныздын казырге омиринизге кесырын тимеуйыне тырысуга болады. Сау саламат болыныз.

Бекежанова Ботагоз Искракызы, психолог Астаны