Жолдасыммен косылгым келеди бирак ол боидак боп жургиси келеди

Багила 12.02.2014

Менин 2балам бар жолдасыммен ажырасканмын бирак арасында кездесип турам онын оиыншыгы сияктымын балаларымды катты урам мен жолдасыммен косылгым келеди бирак ол боидак боп жургиси келеди не истесем болады комектесинизши

Багила, жеке психологпен сойлесуге жазылыныз. Жанынызды канша кинайсыныз. Сіздін ішкі дуниеде болып жаткан жагдайыныз балаларынызга тікелей зияны тию мумкін, сондыктан коп узартпай психологпен жумыстаныныз. Саттілік тілеймін.

Карайчикова Гульсара Бердихановна, психолог Актау