Жигит менен 9 жас киши

Айгуль 17.06.2013

Саламатсызба сауле! Сауле апай мен бир жигитти жаксы корем, олда мени жаксы кореди.бирак,ол жигит менен 9 жас киши ягни мен 83 ол 92ж.билмейм оны ешкимге бергим келмейди,тек менинки болса деймин.урсып каламыз,кырылсамыз одан кетипак калгым келеди бирак кетеалмайм.неге олай? Одан кететинимди ойласам журегим ауырады.озимди коярга жер таппаймын.жынданып кетем.былайша айтканда нерв болам таза.ол менин куда балам болады,бирак бойдак,мен ажыраскам.олда менен кетеалмай жур.кеткимак келеди одан, кетеалмаймын бирак.кейде осыны омирбаки озимдики кылгым келеди.екеумиз бет корместей урсамыз,бирак кайта бирге боламыз.билмеймин енди,маган тек сонын касында гана жаксы.не истесем екен,не истейм? Комек беринизши мен олетин болдым.

Айгуль!

Сиз, айтканызша жигитинизди жаксы корсениз,  ол да сизди жаксы корсе, бир биринизге сенсендерсениз  -  бирге болындар да койын дар! Кимнен руксат кутип отырсыныз?   Бул жагдайда жауапкершиликти тек оздериниз ала аласындар!

Ал оган тауекелиниз жетпесе - бир биринизди кинамай, арким оз жолымен кет берсин!

Бул маселенин тагы да бир жагы бар: 20 жастагы адам али алдында не барын, оны не кутип отырганын билмейди, али оз изине келмеген болып табылады, кейин омирдин турли турли кызыктарына куштар болуы мумкин!

Калай болсада  бул маселенин шешими  тек гана екеуниздин колынызда!

Есказина Сауле Сагиновна, психолог Актобе