Как помирить родителей?

Андрій 28.01.2013

Будьласка поможіть! Мені 13років яз батьками живу в італії.......мої батьки з вечора до ранку на роботі тато на маму не звертає нкої уваги.....я кожної носі чую як вони сваряться....це все через компютер тому що тато приходить і зразу включає комп\\\\\\\\\\\\\\\ютер і заходить в одноклассники ,а мама через це злиться томущо тато не звертає їй ніякої уваги ....а ще вони не говорять один одному тіяких ласкавих слів наприклад (зайчик,котик,сонечко) моя мама через це не спить вночі постійно думає , постійно нервова........поможіть мені як зробити щоб вони любили один одно і не сварились і не розвелись щоб звертали один на одного увагя не хочу щоб таке зними було томущо мого тата брат вже розвівся через цю проблему.......будьласка я вам буду дуже вдячний якщо ви поможете я зроблю все що потрібно...........

Дуже дякую!!!!!!

Розумію, що тобі хочеться помирити батьків і що тобі не байдужі стосунки між ними. Про те це їх урок і в питання батьків не варто вмішуватись. Вони самі мають прийти до якогось рішення. Важливо, що ти можеш вчитися в такій ситуації, що повторювати тобі у твоїй майбутній сімї, а що ні. Батьки беруть на себе місію показати дітям і позитивний і негативний досвід, щоб їх діти могли йти далі і розуміти про стосунки більше. Твоє завдання - вчитися бути хорошою жінкою для свого майбутнього чоловіка яким би він не був. Цей батьківський досвід для навчання тобі і дається. Їх не зміниш, можна змінити себе і своє відношення до сімї.

Але дам тобі одну пораду. Вона 100% працює, бо вона відповідає закону всесвіту.

1. Вчися поважати і любити свого батька такого який він є.

2. Вчися поважати і любити свою маму таку яка вона є.

3. Вчися поважати і любити себе таку яка ти є.

Якщо ці три речі у тебе вийдуть, напиши мені і я скажу що робити далі.