Як найти друзів в училищі

іра 14.08.2010

мині 15 років я дуже боюсь що я ненайду друзів в училещі і мене будуть ображать

Ірино! Подивіться на себе у дзеркало : Ви доросла, гарна дівчина,якщо  вам не забракло мужньості написати, значить вистачить тієї ж мужньості підійти до кого-небудь зі своєї групи , познайомитись і запропонувати(спочатку) сісти разом, потім покличте подругу (а може друга) у кіно  або на дискотеку. Спробуйте, але будьте готові, що вам можуть відмовити.Робіть спробу ще, і ще...І знайте, той хто відмовить має більшу проблему, ніж ви.Якщо і на цей раз  невийде, зверніться до фахівця -психолога, який допоможе позбавитись страхівта ін, що заважають жити.успіхів.