Контроль злости

Олександр 26.08.2012

Я з Буковини і надіюсь що ви чудово розумієте мене Українською... Мені 16 і в мене дуже серйозна проблема, як би смішно це для вас не звучало. В мене дуже часто виникають приступи неконтрольованої злості, і з цим треба щось робити... Бувають моменти коли хочеться побити все навколо себе в друзки, все і всіх... Інколи бажання здійснюється, і страждають люди, в наслідок конфлікту який можна було вирішити набагато дипломатичнішим методом. Що ви можете мені порадити? Навчаюсь чудово, призер Всеукраїнських олімпіад, IQ = 142. Прочитав 9 з 58 книг Фрейда, але так і не знайшов відповіді на питання що мене цікавлять.

 Привіт, Саша! Агресія - адекватна реакція кожної живої істоти та людини на небезпеку, тобто захисна реакція на стрес. Прислухайся до себе, що тебе не влаштовує в твоєму житті? Можливо ти робиш не те, що тобі б хотілося і тоді виникає багато злості. А крім того, я думаю що на тебе впливає твій вік(зміна гормональної системи на що ти не дуже можеш вплинути). Слухай спокійну музику, прислуховуйся до себе, приміняй свою агресію в позитивних цілях (заняття спортом,генеральне прибирання будинку, скопай город). пиши на мою пошту tetyana.ps@gmail.com . Пропоную записатись на консультацію.