Я не умею дружить

Олена 02.01.2012

Привіт,мені 16. Чому у мене не виходить дружити??

Я поступила на повара кондитера і там познайомилась з новими людьми,у нас була компанія,але мені не інтересно,я навіть встигла посваритися з одним Олегом з нашої компашки.І тепер я з ними не дуже спілкуюсь.Що мені робити?

Коли я знайомлюсь з людьми,а потім мені стає не інтересно з ними,чому так??

Яковлева Александра Ивановна

Здравствуйте, мне 42.

Наверное, потому что Ваши родители были чрезмерно суровы с Вами и Вы научились так обращаться с людьми, как и они с Вами обращаются.

По быстрей уходите из семьи, ищите более добрых и дружелюбных людей, которые отогреют Вашу такую одинокую душу.

Удачи.