Коркыныш жонінде

Айнур 26.01.2010

Салем Айгул. менін атым Айнур. жасым 22де. мен дін жолына тускім келіп жур. сол жонінде коптеген ведио роликтер каранмын. сонда   озімді коркытатын жайлар болды, бір адамнын ішіне жын кіріп кеткен, соны коргеннен бері тун батса, карангыдан, тунде уйыктай алмаймын, міне уже 1 жылдай уакыт болды. коркыныштан кей сатте катты жылаймын, ешкімнен комек келмеді, сізден отініш, маган комектесінізші. Рахмет Айгул сізге

Садыкова Айгуль Жасулановна

Салем, Айнур! Коркынышты видеороликтердi кормеуге тырыс. Хатта жазган урей, коркыныштардан арылу ушiн оз турган жерындегы психотерпевт маманына корiн. Ар каладагы психодиспансерде психотерпевт кабинетi бар. Оган корiнудi узакка созба, айтсе халын онан ары киындап кетуi мумкiн. Аман-сау бол. Айгул