Эмоции мешают

Аліна 05.04.2017

Добрий день! Мені 26 років . Я інвалід ДЦП. Живу з батьками і молодшим на десять років братом. Іноді коли батьки сваратся, коли щось не так я завжди плачу. не можу пояснити чому, бо мама мене назіває "ІДИОТКОЮ" і вигадую "дурниці " Я хочу навчитися бути "ЗАЛИЗНОЮ"

Чубар Валентина Васильевна

Доброго дня, Аліно!

Ви, напевне, хочете, щоб Ваша мама підтримувала Вас в Ваших думках та судженнях. А коли цього не трапляється, то засмучуєтесь і плачете...

Так, це і справді сумно.

Але, всі люди різні. І їхні думки та погляди теж відрізняються один від одного.

Якщо Вашій мамі у Вас щось не подобається, то це не значить, що хтось із Вас не правий чи поганий. Просто так буває.

І любить вона Вас теж, тільки виражає свої почутя по-своєму, так як вона це вміє...

Проте ображати себе не дозволяйте нікому, і собі теж. Тоді Вас поважатимуть і не будуть ображати. Це і є "залізність" - повага до себе.

Ви заслуговуєте на краще ставлення до себе.

Я просто впевнена в цьому!

З повагою,

Чубар Валентина Васильевна, психолог в Киеве