Меня удочерили

Ілона 05.05.2016

З дитинства живу з відчуттям, що я не там де маю бути і не так живу, як мала жити. Все життя "скитаюся" і не можу знайти собі місця, не знаю який сенс мого життя, яка місія і призначення, та й що взагалі хочу, до чого прагну. Мене удочерили в 4 роки і, я розумію що чотири року до цього - великий інтервал мого життя, якого я просто не знаю і про яке не має ніяких відомостей, тільки спогади. Спогади туманні: пейзаж, деталі квітів, дерев, лісу, дому. Чомусь, може здається мені, пам’ятаю відчуття любові і підтримки в той період, нестачу і тягу до чоловічої любові та підтримки. Проблема ось в чому: мені здається, що сходжу з розуму, бо є не підтверждені ткманні спогади чим це вже мої "накрути".

Летучий Игорь Анатольевич

Илона, здравствуйте. Это Ваши "накрутки", радуйтесь, что Вы обрели новую семью! Цените то, что имеете и благодарите за это судьбу. От всей души, желаю Вам - УДАЧИ и УСПЕХОВ ВО ВСЕМ!!!

Игорь Летучий-психолог, магистр психологии, онлайн (Skype) консультант