Помогите разобраться в ситуации

Карина 13.04.2016

Доброго дня.Допоможіть будь ласка.Стосунки з сім"єю чоловіка рівні,холодні,але терпимі.Проблема в тому,що дружина брата мого чоловіка кожен раз намагається мені показати,що її дитину люблять,а моя наче в стороні.Кожен раз,коли ми приходимо до них-вона мені показує іграшки,чи щось інше,що їй подарувала хрещена,(яка до речі є хрещеною і моєї дитини,але до них вона приходить кожен тиждень,а в мене за 3 роки була 2 рази) і обов"язково називає ціну.Я завжди намагалась побудувати стосунки нормальні з ними,думала матиму ще одну сім"ю.Але коли побачила,що все приймається як належне-просто "забила".Розумію,проблема в мені,потрібно просто змінити відношення до ситуації.Але все одно за дитину болить.Я ж не хочу заставити любити свою дитину,да і мені це не потрібно.Я просто хочу спокійно приходити до бабусі своєї дитини в гості без вислуховувань снохи що їй подарували і за скільки.Не ходити туди ми не можемо.Бо мати чоловіка живе з снохою і з сином,а не ходити до мами ми не можемо.Ось і виходить,що прийдем-вона нахвалиться,а я як дура сижу і посміхаюсь.Потім додому,і сваритись.Чоловік все бачить,але нічого зробити не може.Каже,що приїжджає в гості до своєї мами,а розповіді снохи його не цікавлять.Я і сама хотіла їй щось сказати,ну наприклад,що мені це не цікаво,але не знаю,як-щоб це було коректно.Наче якісь змагання.Але мені цього не треба.Хочу просто жити,приїжджати в гості і щоб не"опускали"мою дитину,а з іншої робили принцесу.Допоможіть

Летучий Игорь Анатольевич

Карина, здравствуйте. Вы сами понимаете, что надо изменить отношение к ситуации. Другие люди в праве дарить тому, кому считают нужным. Ваша родственница специально Вас провоцирует и это у нее получается... Вам надо самой подумать, как обеспечить ребенка и в ответ говорить, что вы купили за СВОИ ДЕНЬГИ или можете вообще сократить с ней общение, это уже не важно. Важно, что бы Вы гармонизировали отношение в семье в целом и дарили любовь ребенку - это будет намного лучше, чем надеяться на "подачки" других людей и сравнивать себя с другими....От всей души, желаю Вам - УДАЧИ и УСПЕХОВ ВО ВСЕМ!!!!

Игорь Летучий-психолог, магистр психологии, онлайн (Skype) консультант