Кыздык перде жайлы

Рысгул 21.09.2015

Салеметсиз бе? Мен 19 дамын! Турмыс курганыма 7 ай болды))) мен турмыска шыкпай турып бир жигитпен журлим, онымен жыныстык катынаска тустим, омиримде биринши рет еди, оган дейн ешкиммен болмаганмын.бирак ешкандай кан шыкпады, презерватив колданды....одан кейн 3,4 ай дан кейн баска жанга турмыска шыктым алгашкы тунде болдык ауырды бирак кан шыкпады,басында 1 ай бойы сактанып журдик, презерватив колданып, пока бала керек емес деп, 1 ай гана сактандык одан кин сактанбай бола бердик бирак мине уже 7 ай дан асты, бала котере алмадым,,,,неге? И тагыда менин кыздык пердем сонда неге алынбады? Екинши сурагым, мен куйеуиммен жыныстык катынаска тускенде, ешкандай лаззат алмаймын,керемет сезимде болмайды, оган айткым ак келеди, бирак ренжисип каламызба деп коркам, не истесем болады?

Касымжанова Анар Алиакпаровна

Саламатсыз ба, Рысгуль. Сурагынызга кешигип жауап бергеним ушин кеширим отинемин. Кеш болса да, артык болмас. Сиз кыздык перде жайлы суракты аныктау ушин гинекологка барганыныз дурыс болар. Ал казирги мезгилде неликтен бала котермейтиниздин жане куйеуинизбен жыныстык катынас кезинде лаззат алмайтындыгыныздын себептери психологиялык маселелерге байланысты болуы мумкин.  Мысалы, сиз ушин жане куйеуиниз ушин кыздык перденин турмыска шыкканга дейин сактаулы болуы каншалыкты манызды. Мумкин араларынызда сол туралы ангиме болатын шыгар немесе сиздин озиниздин осы сурак бойынша озинизге коятын талаптарыныз бар шыгар, жане сол талаптарды сиз озиниз орындамадыныз деп озинизди киналайтын шыгарсыз. Егер озинизди киналап, багалап кабылдайтын болсаныз, арине, сиз куйеуиниздин касында оз бойынызды еркин устап, онын сизге деген сезимин кабылдай алмайсыз жане оз сезиминизди билдиру киынга туседи. Егер жолдасыныз жагынан сизге кина тагу жок болса, онда бар маселе сиздин озинизди кабылдауынызга байланысты. Озинизге еркин болуга, дененизди бос сезинип, сезим кушагына енуге руксат бериниз. Ерли-зайыптылардын арасында жыныстык катынастын сапалы жане ашык болуы отбасында бакытты болудын кепили. Егер тагы сурактарыныз болса, хабарласыныз. Саттилик тилеймин.

Изги ниетпен,

Касымжанова Анар Алиакпаровна, психолог г. Алматы