Я живу в виртуальном мире

Василь 03.06.2015

Після перегляду серіалу "Атлантида" я просто неможу прийняти реальність,я не хочу тут жити,тут все сіре.а там різнокольорове,саме через долю ясона і медеї,я не можу спати,неможу їсти,одні думки про них,як в них складеться,що в них буде,чому все так відбулося,без відповідей я жити неможу...а продовження серіалу якщо буде(його то закривають то відкривають) в листопаді.я просто недоживу до цього дня.ніщо не допомає,ні друзі,ніякі хобі.нічого.я незнаю що робити..(

Бондарева Светлана Павловна

Здравствуйте Василь!
Я думаю, Вам было полезно обратиться на очную встречу с психологом, чтобы понять, что же Вас так зацепило в сериале и каким способом Вы можете реализовать это в реальной жизни.

Бондарева Светлана Павловна, психолог Алматы

Киселевская Светлана Владимировна

Василь

Я живу в виртуальном мире

Василь, это похоже на уход в фантазии от реальной жизни.

Подробнее – здесь: http://psiholog-dnepr.com.ua/psychological-stories/ushel-obeshchal-vernutsya

Для того, чтобы не было такого ухода, желательно осознать, что Вас так не устраивает в сегодняшнем дне и в Вашей жизни - и изменить это.

То есть – сбалансировать свою жизнь.

Об этом читайте здесь: http://psiholog-dnepr.com.ua/terapiya-strakha/shag-4-verbalizatsiya/zhiznennyj-balans

С уважением, Киселевская Светлана, магистр, психолог - очно, по скайпу