Проблемы в отношениях

назар 30.04.2015

Доброго дня допоможить вирішити проблему,мене звати Назар я дуже сильно по кохав дівчину,але проблема тут у неі є чоловік, з яким вона не розведена і у них є дитина,з чоловіком вона планує розвестись,і з чоловіком не живе,ми знею зустрічались 2місяці закордоном про це ніхто незнав і не знає з іі рідних,але мене тривожить одне питання я планував знею через якись час створити свою сімю і готовий взяти іі з дитиною,але сталось так що вона поіхала до дому і ми тільки спілкувались черес скайп або переписувались,і уже не перший раз вона мені говорить що вона нехоче бути із своім чоловіком,і зімною тому що причина в тому що вона хоче бути собі сама із дитиною і більше нізким,але часто мені говорила що мене любить,і зразу через пару днів могла поміняти своіі слова на інші що вона більше мене не любить!!!!!Скажіть що мені робити дуже прошу я дуже хочу бути з нею і дуже сильно іікохаю,як мені поступити в такі ситуацій

Киселевская Светлана Владимировна

Назар, если же Вы хотите

назар

бути з нею

то такая работа возможна только в индивидуальном формате (по скайпу), для того чтобы  поработать над тем, что Вы можете сделать -  так как у Вас есть 50 процентов, зависящие от Вас, исходя из того, что в создании отношений участвуют оба партнера, в процентном соотношении - 50 на 50.

Надумаете - обращайтесь.

 Общие же рекомендации Вы можете прочитать здесь  -Три способа улучшить...

С уважением, Киселевская Светлана, магистр, психолог - очно, по скайпу