Непонимание с мужем

Вікторія 24.11.2014

Доброго вечора, я Вікторія - мені 29р., мій чоловік Олександр - 30р.у нашій сім*ї постійні конфлікти і непорозуміння з будь-якого приводу, усі наші суперечки я швидко забуваю, а ось чоловік завжди згадає те,що було як кажуть" за царя Омелька". Одне одному ми не зраджуємо, в інтимному плані теж усе добре, фінансово забезпечені. Порадьте, будь-ласка, як бути.

Нестеренко Тарас Владимирович

Доброго Вам часу доби, Пані Вікторіє. В Вашій ситуації мая відповідь буде залежати від того, хто перший провокує сварки. Якщо це робить чоловік, і потім про це згадує Вам, тоді задайте собі питання, чим Ви спровокували його на сварку, чи може справа не в Вас, а в якомусь зовнішньому факторі. Якщо ініціатор сварок Ви, тоді подумайте, що Вас підштовхує до цього, Ваш внутрішній стан, поведінка чоловіка, чи може який інший фактор, типу проблеми на роботі і т.п. Можливо в Вашому сімейному житті не вистачає яскравих романтичних моментів, пішла полоса сірих буднів, тоді додайте фарби в палітру Вашого сімейного життя. Задайте собі питання, на скільки відсотків в даній ситуаціїї відповідальність лежить на Вас, і "підмітайте свою сторону вулиці".Причин Вашої проблеми може бути набагато більше, ніж я перерахував. А взагалі основна функція жінки (при умові, якщо хочете гармонійних відносин) - це підтримка і любов. Іноді, коли чоловік не в настрої, можна змовчати, а потім, коли настрій з'явиться, донести до нього свою думку м'яко, коректно, так, щоб він відчув Вашу любов, і підтримку. Сила жінки, у її завнішній м'якості, еластичності, це можна порівняти з абрикосом, зовні м'який, а в середині кісточка. Чоловік - сосуд, який придає форму, а жінка - вода, яка його наповнює. Приклад: Ви хочете новий телевізор, хочете йому про це сказати, а він цим часом дивиться футбол. Можна підійти, відірвати його від матчу, взяти руки в боки, і скрізь зуби прошипіти: "Коли ти купиш телевізор?"...про реакцію самі здогадайтесь... А можна дочекатись закінчення матчу, лягти до нього, обійняти, і сказати: "Любий, якби у нашій спальні стояв новий гарнітур, в нього дуже гармонійно вписався б новий плазмовий телевізор, уяви як зручно було б тобі дивитися матчі з футболу"... Так поступають мудрі жінки. Бажаю Вам успіхів. Якщо знадобиться більше допомоги, звертайтесь, буду радий допомогти.

Нестеренко Тарас Владимирович, психолог г. Полтава