Як налагодити стосунки з Мамою

Наталья 11.02.2011

Привіт, незнаю що робити але ось випадково потрапила на цю ссилку...В мне теж проблема з мамою незнаю що робити вона вмене дуже хороша,половину мого дитинства вона провела в італії на заробітках...відколи вона назовсім приїхала приблизно років 6 назад...внас спочатку були чудові стосунки..але зчасом все пішло шкереберть.. Важко пригадати день коли ми знею останній раз не сварились..

Кожного дня сварки крики істерики словом жах..я незнаю що робити таке враження що я не витримаю,але і її я дуже сильно люблю...незнаю що робити..!

Овсяник Людмила Михайловна

Здравствуйте, Наталья.  Поускольку Вы долго росли без мамы и она долго была на заработках без Вас  - возникла большая психологическая дистанция между вами. У каждой свой характер и не умение понять и принять друг друга.  Можно посоветовать сходить Вам вместе с мамой к семейному психологу. Вам надо научиться выражать свою любовь друг к другу и принимать недостатки друг друга.

Успехов Вам!