У меня депрессия и страх

Олег 07.04.2014

Доброго дня мене звати Олег мені 17років....

Все почалось з того як я познайомився з дівчиною,ми почали зустрічатись.Я любив випивати,гуляти ходити по клубах і дівчині це не подобалось...вона почала мене міняти заставели кинути алкоголь можна так сказати взяла в свої руки....поставела мене перед вибором або вона або друзі я вибрав її бо бачив у ній сенс свого життя...Я вещас сидів дома гуляти виходив хіба з нею і то раз в тижденю томущо вона була з іншого міста...Я почав часто хворіти,почались проблеми і коли я їхав до неї в автобусі мені стало погано почало тошнити мене вивели з автобуса після того я почав боятись автобуса так це смішно,але коли я бачив автобус мені зразу ставало погано....Я вещас просив знайомих щоб мене машиною возили,я попав в лікарню з ірозією жолудка це був серпень..Через місяць я чуть не помер в мене повністю пропала слюна і почав язик западати в горло,мені помогла вода глоток води і все нормально так було цілий день я вещас ходив з водою це було в вересні...І після того я собі внушив що без води я нікуда не піду, біля мене я бутилка з водою я йшов куда небуть без води мені зразу ставало погано пропадала слюна і повторювалась вся історія....В жовтні я попав в лікарню з гейморітом і 5 жовтня мене кинула дівчина я лишився без нічого без друзів і без дівчини я закрився в собі вещас думав про неї вона зразу після того як мене кинула почала зустрічатись з іншим....потім виявилось що вона мені зраджувла і не раз, це ще більший удар був для мене я опше хотів покінчити житя суїцидом....29грудня я пішов на канікули і вещас сидів в хаті бо боявся на вулицю вийти,боявся сам лишатись в дома бо було відчутя що помру і ніхто не поможе, я неміг зрозуміти що зі мною робится почав шукати в інтернеті що це таке виявилось депресія, агрофобія,клаустрофобія, я почав пити антидеприсанти протягом 20днів

вони помогли мені я майже не боююсь виходити на вулицю але ще я страхи....вещас ходже з тою бутилкою,перед тим як йти на маршрутку мене вещас тошнить, і даже якщо вийду буз бутилочку в мене починаєтся паніка зразу пропадає слюна біліє в очах і я біжу до дому по бутилочку......поможіть мені будьласка скажіть що мені робити????

Овсяник Людмила Михайловна

Следует обратиться за помощью в клинику к психотерапевту. Для самопомощи посмотрите фильм у меня на сайте:

http://psicholog.do.am/index/sekret/0-89