Как вернуть девушку?

Іван 16.01.2014

Мені зараз 21 рік дівчині 18.ми зустрічались 4 роки розтавались разів 1 раз розтались після шести місяців я її залишив по причині що в нас не було статевих стосунків. Після того дуже жалкував про це але повернув не зважаючи на те що в неї був інший хлопець.другий раз ми розійшлись також по мої вині тому що забував про неї і ішов з друзями гуляти міг забути на два три дні цього розу вона мене кинула але через деякий час я схаменувся і також її повернув.третій раз я допустив цю саму помилку забув про неї на три дні з друзями випивали.після цього вона мене знову кинула. Після того не знаючи як її вернути я намага її змусити тим що я покінчу з життям якщо вона не буде зі мною це не допомогло а ще більше її розізлило. Пізніше сам зрозумів що не верну протяго декількох місяців старався показати що вона мені не байдужа брав всюди її з собою дарував квіти, і старався з нею гарно провести час почали більше бачитись. пізніше так сталось що ми з нею переспали не почавши зустрічатись.На другий день вона хвилювала що може завагітніти і попросила мене купити її таблетки.я боявся ще раз її втратити тому попробував обманути її давши не ту таблетку. вона це взнала і вона мене кинула. говорить що вже не пробачить мені не хоче хочи зі мною нічого спільного мати.Я її не можу відпустити і навсе готовий щоб повернути її старатись більше нічого неадекватного робити. порадьте як можна повернути її довіру почуття які вона до мене відчувала. Ічи це можливо???

Овсяник Людмила Михайловна

Любовь и влюбленность - см ЗДЕСЬ.  Найдите  здесь формулу любви. Делайте выводы

Овсяник Людмила Михайловна, психолог Минск