Жакындарыммен жаксы карым катынаста болгым келеди

Жадыра 15.12.2013

Салем!менин есимим Жадыра жасым 23те турмыстамын еки кызым бар.айтайын дегеним оз омирим жайлы.3жасымда анам кайтыс болды.мен жане синилим ата ажемнин тарбиесинде болдык.акем мен 12ге толганда уйленди казир бизбен араласпайды,бурын биз десе олип туратын.акеме катты ашулымын.ылгида оны ойлап журем,неге бизди жек корип кетти екен деп.маган бирнеше рез колда котерди.неге олай болды?

казир турмысым жаман емес.Бирак коп ауырамын,нервныймын,кеуимди кыздарымды катты жаксы корем,кейде кеуимеде урсып тастаймын,еки кызымнан да шаршап кетем,биржагынан жетиспеушилик тагы бар казир уйдеги бир калыпты омирден де катты шаршап журмин.катты ашуланам омиримди ойлап кейде озиме кол жумсагым да келеди.кеуимди жалыктырып жогалтып аламын ба те деп катты коркамын.

енди озимди жаксы коретин адамдардан айрылгым келмеди.

Ишимдегинин барин сизбе, кездесип айткым келеди,маган осы кундери сиздин комегинизге муктажбын.Ашуга бой алдырып жаман бирдене жасап коямын ба деп катты коркамын.Алматыда сизбен январь айында кездесе аламын ба?жауабынызды асыга кутем.алдын ала РАХМЕТ!

Жадыра салеметсызбе, хатынызды конылымды болип окип шыктым. Жазганыныз оте дурыс болды. Быр жагынан ишиниздегы жаткан  окигаларынызды тараттыныз, екинши жагынан казырги жагдайды калай да болса озгертуге тырысканыныз. Жастайыныздан ен жакын ананыздан айырлып сол кезде психологиялык жаракат алдыныздар синилиниз екеуйыныз. Ол жас балаларга оте киын болады.

Одан кейын акенызде уйленып кетты,олда сызге тагы да быр жаракат болды.

Сиздин шаршап жургеныниз, сол  кезден талай жиналган окпелерыныз акенызде, баска да адамдарга ашумен шыгып турады сизден. Онын барын асерын ,сизбен жеке кездесуде толык талкылап тусундуруге тырысамын.

Алматы каласында желтоксан айынын аягында,жане 10 кантарга  дейын боламын,сол кезде маган телефон аркылы (осы сайттан алсаныз болады) байланысуга тырысыныз- кунын,сагатын  белгилеп  кездесейык.

Адамнын омиры ен манызды  нарсе , сондыктан ,сыздин оз озинизге кол жумсау ойларыныз кателик болады. Жаныныз калай да киналган кунде де сиз шешымды табуга тырысыныз. Еки  балапандарыныз бар екен, касынызда жолдасын да бар, омирге балаларды акегенннен кейын ,оларга жаксы омир, журегыныздын жылылыгынызды беруге тиистысыз. Журегынызде казыр негативтык эмоцияларыныз коп болып тур, сонын аркасында  омирге де ,озинизге де карагыныз келмей тур. Баре де жаксы болып кетеды сизде, алдымызда жана жыл келе жатыр, сонын куанышына талай адамдар жетемей калды, онын ишинде меным акемде бар. Осыган да адам куана былу керек емеспе? Алматыда кездесуге асыгамын сизбен. Кош сау болыныз.

Бекежанова Ботагоз Искракызы, психолог Астаны