Как справиться с депрессией?

Оксана 14.07.2013

Я думаю що мені потрібна допомога, але ніяк не можу піти до психолога тому що думаю що мені це не допоможе. Я намагаюся завагітніти 5 місяців і поки що безуспішно, була у лікарів і вони кажуть що все добре, чекайте. Але я не можу заспокоїтися, весь час про це думаю, що призвело до того що я часто або злюся або плачу. Чоловік радить поговорити з кимось, але я не вірю що мені це допоможе, скажіть чи варто витрачати гроші і час, чи допоможе мені розмова з психологом стати спокійнішою. Буду чекати вашої відповіді.

Здравствуйте, Оксана.

На мой взгляд, помощь психолога Вам действительно нужна. Необходимо разобраться, почему возникли такие реакции, найти ПРИЧИНУ такого внутреннего состояния. Для этого Вам надо выделить и посвятить немного времени для самой себя, для своей терапии, запастись терпением. " Чи варто витрачати гроші і час?" Вы это делаете для себя, а себя надо любить, себя надо уметь понимать и ценить.  Есть такая фраза" Познай себя и стань свободным".

С уважением, Наталья Мартынова.

Мартынова Наталья Юрьевна, психолог Хмельницкий