Жiгiтiм мен уиме апарганда кыз болмай шыксан корсетем диди не iстесем екен?

Марал 27.05.2013

Саламатсызба! Мен Кызлорда облысында турамын Туркестан каласында окимын биыл 4 курс 3 курысста бiр жiгiтпен танысып журдим арамыз жаксы болды кунiге кешке кездесiп журдiк 3 айдан сон кызганып окуыма барып алып кайтатын болды сабактан сон ешкайда шыгармайды жолдас кыздармен арластырмайда койды мен оны суйгендiктен шыдап журе бердiм ол жумыстармен Атырауга кеткен хабарласып кызганыштан маган айкайлауды боктауды шыгарды мен суына бастадым мен барiн койа салайык дедiм буган себеп ол боктады айкайлады жумыс iстемейдi окымаган тек iшiп шегiп журе бередi анама кандай бала екенiн айтып ештеме iстемейтiнiн айтканда койа сал болды арласпа дедi ол койа салмады Атыраудан кайтам олтiрем сенi деп келдi ол менi жаксы коретiнiн айтып алдап уйден алып шыгып конак уйге апарып iстейтiнiн iстедi мен карсыласып коймадым бiрак ондай жагдайда кыздыгым алынса кан шыгу керек еди естумше кан шыкпанга мен кызбын деп ойлап журмин осы ой мени катты мазалайды ол жигитке ренжiп номеримди озгертип таптырмай кетим озимди корам одан каз озге жигитим бар ол жаксы 6 ай болды журип жатканымызга арамы ойы жок сени адал пак келiн етип аламын диди мен оган кызбын дегем калай бiлерiмдi бiлмейм кыз кыз емес екенимди бурынгы жигитиме кайта косылайынба? Бiрак оны жек корем каз жiгiтiм мен уиме апарганда кыз болмай шыксан корсетем диди не iстесем екен?

Марал салеметсызбе, бундай жагдайда,сыздын аман есен сол жигиттен кутылганыныз ен керемет нарсе болып тур. Казырден сизды боктап, зорлык корсетып отырган адамнан кандай умит кутесыз?  Казыр  ен дурысы гинеколог врачка корыныныз, (айел врачка барыныз). Анализ тапсырыныз, кей быр кездерде кан аз шыгады, кей кездерде, бырыншы рет жакындасканда айелдын плевасы ( девственная плева) бузылмайда калады. Сиз сол кезде еккыкабат болмаганынызга куаныныз. Жигитке шиндыгынызды айткыныз келлмесе, сол гинеколог врачка айтып корыныз жагдайынызды,казыр медицина сол кыздык плеваны кайта орнына келтыре алады ,оган болекше толейсыз врачка. Баре де жаксы болады, оз озинизды оймен куртаберменыз.Омирде  ар турлы адамдар кездеседы, оны да кору керек,сизге де ол сабак болады, ким ким екенын енды жаксырак былетын боласыз. Сау болыныз.

Бекежанова Ботагоз Искракызы, психолог Алматы