Нестесим болад????

jasulan 14.03.2013

salemetsizderme!!!

Men bir kizga gawik boldim ol kiz menin jan dosimnin juretin kizi edi. Ol unemi aitatin kizikka jurip jurm dep birak win jaksi koreme oni bile almadim.Magan sol kiz katti unap kaldi.Basta aralaspaitin edim kein jakinirak tanisip aramiz jaksardi.Ogan degen kuwtarligim arta tusti.Kein soz berem ba dep jur edim.Men negizi sal uialwaktaumin sodan bata almai jurip aldim.1 jildai dos boldik aramizda irenjesip kalatindai birnewe sebepter boldi birak men oni katti jaksi korgesin ewtenege karamastan oni win jaksi korgesin bolar ewtene kedergi bomadi dostigimizga.Suitip soz saldim.Kiz windigina kegende kalamadi konilimdi kaldirmas uwin oilanain dep siltau izdedi.Men oni sundim de sol jerde aitilmadi dep espte dep jili jauip koia saldim.Ol menin kizga sezimimdi birinwi ret jetkizuim edi.Sodan kein wamali kunnen kein onin tugan kuni boldi.Sosn ol meni wakirdi birak tek siniptastari gana ketetn boldi baruga kisildim.Ertenine konil kuim jaksi bolip agent arkili sms jazp edim atinan jigiti otir eken.iwtei irenjedim nesterimdi bilmedim.Ol jigitti tanuwi edim.Aralari jaksi bolatin.2-3 aptadan kein airilisti.Kein ozinen 4 jas ulken balamen jurdi.Tagida esensirep kaldim kazr 4 ai bold sol jigitpen jurip jur.sonin kurbisi bar ademi kiz.Sogan da esim ketip unatip jurm.Birak janagi algawki kizdi umituim mumkin emes bop tur katti saginam nestesem bolad otinem magan jaksi bolatindai jauap berseniz jauabinizdi tagatsizdana kutem.jasim 14 te uzak jazip biliktirganim uwin kewrim otinem psixologka birinwi ret.

Габбасова Анаргуль Абишевна

Jasulan! Sagan komektesetin - tek ozin gana. Osilai otira bersen eshtene ozgermeidy. Al jaksi korsen, sol kizdin dosy retinde janinda bolyp mahabatindy korsete ber mumkyn ol oz oin ozgertedy...